Wspołpraca z naszym serwisem

Chciałbyś zaprezentować Swoje produkty szerszemu gronu klientów, poznaj szczegóły współpracy

Współpraca z producentami, dystrybutorami oraz importerami skarpet

Szanowni Państwo, otrzymujecie możliwość darmowej prezentacji swoich produktów w naszym serwisie SKARPETYTREKKINGOWE.PL. Nie pobieramy żadnych kosztów umieszczenia oraz prezentacji Państwa produktów jeśli przęślecie wymagane minimum informacji na temat skarpetek tj.

  • Nazwę skarpetek oraz nazwę marki/producenta
  • Min. jedna kategoria, maksymalnie trzy kategorie najbardziej dopasowane do skarpetek
  • Opis skarpetek
  • Dostępne rozmiary oraz kolory
  • Skład materiałowy
  • Minimum 1 zdjęcie o rozdzielczości 800x800 px (maksymalnie 4 zdjęcia)

Przesyłając te informacje konkretny model zostanie umieszczony za darmo. Dodatkowo można podać również za darmo informacje uzupełniające (wzbogacą one przekaz na temat konkretnego modelu) takie jak:

  • Numer katalogowy
  • Instrukcję prania
  • Informację na temat na jaki sezon przeznaczone są skarpetki wraz z przyznaną punktacją od 0-100 dla 4 pór roku (zimy, wiosny, lata, jesieni)
  • Link do pliku VIDEO - prezentującego dany model skarpetek

Dodając 1 model do naszej bazy tworzona jest strona marki na której jest krótka informacja o marce oraz logo jak również wyeksponowane są wszystkie modele skarpetek z podziałem na kategorie.

Jeśli natomiast nie mają Państwo wystarczająco czasu aby przygotować wymaganego minimum informacji, możemy brakujące informację uzupełnić za niewielką opłatą. W takim przypadku prosimy o kontakt w celu przygotowania wyceny usługi.

Prowadzimy również BLOG, na którym możemy zaprezentować skarpetki przesłane np. do testów lub zaprezentować nową markę skarpetek lub nowy gatunek włókien. Jeśli mają Państo inne pomysły na współpracę z naszym serwisem to zapraszamy do kontaktu.

Współpraca ze sklepami sprzedającymi skarpetki

Zapraszamy do współpracy wszystkie sklepy posiadające w swoim asortymencie różnego rodzaju skarpety. Jeśli chcesz umieścić cenę oraz link do konkretnych skarpetek w swoim sklepie wystarczy, że do nas napiszesz a my przedstawimy Ci aktualną ofertę. Pobieramy za usługę porównywania i prezenowania cen niewielkie opłaty. Zapłacą Państwo tylko za tyle sztuk ile jest promowanych i czym dłużej wykupiona będzie usługa tym będzie ona tańsza. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą to zapraszamy do kontaktu będzie nam niezmiernie miło przedstawić warunki współpracy. A Państwo sami zdecydujecie czy przedstawione warnuki są dla Państwa korzystne i czy taka forma promocji sklepu, skarpetek jest dopasowana do Państwa potrzeb.